fbpx

Nowy sezon w Pole Star Academy

Pole Dance na najwyższym poziomie

Nowy sezon w Pole Star Academy

Dzisiaj krótko, szybko i na temat o tym co Was czeka przez najbliższe miesiące w Pole Star Academy. W nadchodzącym sezonie czeka Was naprawdę sporo, warsztaty, impreza integracyjna i tematyczne wydarzenia. To co? Otwieramy kalendarze i zapisujemy! Tego nie można przegapić 🙂

NOWE GRUPY POCZĄTKUJĄCE POLE DANCE I EXOTIC.

Dla dziewczyn, które zawsze chciały spróbować Pole Dance/ Exotic od stycznia ruszamy z nowymi grupami początkującymi!

  • Pole Dance – Poniedziałek 21:00
  • Pole Dance – Wtorek 17:00
  • Exotic – Wtorek 21:00

A dla tych, które mają jeszcze jakieś wątpliwości zapraszamy na lekcje próbna już 4 stycznia (Pole Dance 10:30, Exotic 11:30, Pole Dance 12:30) koszt takiej lekcji próbnej to 35 zł, lekcja próbna do niczego nie zobowiązuje, a może sprawić, że odkryjesz nową, cudowną pasje!

SOBOTA 11.01 WARSZTATY Z KAROLINA – jeśli mało Wam Karo, a może chcecie spróbować swoich sił w Exotic, a może Exotic to nie Wasza bajka, ale szpagaty jak najbardziej to te warsztaty są dla Was !

12:45 – 14:00 EXOTIC HARD – czyli to co Karo kocha najbardziej, dynamiczne ruchy i przejścia, tricki.Na tym warsztacie nauczycie się choreografii pełnej elementów, które wzbogacą Wasz poledance’owy warsztat. Jeśli podstawy Exotic nie są Ci obce, ten warsztat jest własnie dla Ciebie !

14:00 – 15:15 – Exotic Trick & Combo– Sam taniec Ci nie wystarcza? Chcesz wzbogacić swoje choreografie w niepowtarzalne tricki? Mamy coś dla Ciebie. Na tym warsztacie opanujecie najnowsze, zapierające dech w piersiach exoticowe triczki zarówna na rurce jak i poza nią.

15:15 – 16:30 – Splits by Karo – warsztat bez butów – na tym warsztacie opanujecie wyjątkowe szpagaty i ich pochodne. Bez obaw nie musisz mieć szpagatu. Poznacie też sposoby na oszukane szpagaty!

Cena za 1 blok – 70 zł – dla kursantek Pole Star Academy
Cena za 1 blok – 80 zł – dla pozostałych

Zapisy w wiadomości prywatnej, lub sms : 512 200 160. Płatność w terminie 7 dni od daty zapisu w siedzibie studia lub przelewem

TEMATYCZNE PIĄTKI !

Taaak, długo wyczekiwana kolejna edycja tematycznych piątków, co czeka na Was tym razem? FLEXY TRICKS & DYNAMIC COMBOS z Pati i z Gosią!

Piątek 10.01 oraz 17.01 – 17:30 – DYNAMIC COMBOS z Gosią – chyba każdy Wie, że Gosia jest królową salt, zeskoków, wskoków, regripów i innych dynamicznych cudaków, w objęciach Gosi wszystkie strachy znikają i każda z kursantek wyskakuję z sali saltem! True Story! (Poziom zajęć – dostosowany do poziomu kursantek więc bez obaw, każda z Was da sobie radę)

Piątek 24.01 oraz 31.01 – FELXY TRICKS z Pati – marzą Ci się wszystkie krewetkowe cuda na rurce? W styczniu pod okiem Pati wszystko ogarniemy! Będą gięcia i szpagaty i inne rurkowe wariaty! Poziom jak zawsze dostosowany do waszych umiejętności! Każda z Was nauczy się jak progresować dane figury oraz jakie partię rozciągać, by osiągnąć te wymarzone! 🙂

WALENTYNKOWE WARSZTATY – 15 LUTY (sobota) – szczegóły już wkrótce, ale już teraz zdradzimy Wam mały sekret. Czeka Was Strip Plastique(exotic) Chair Dance i TWERK !

DZIEŃ KOBIET – 7 MARCA(sobota) również będziemy świętować bardzo kobieco! Sexy dance, Hight Heels i Chair Dance !

MARZEC będzie zdecydowanie miesiącem warsztatów, bo już 15 Marca odwiedzi nas Justyna Fedorczuk! Save the date – 15 marca na sali w Pole Star Academy będzie ogień!

Czeka nas również kolejną imprezka integracyjna, ale termin i temat wybierzemy na naszej facebookowej grupie!

Kolejne miesiące zapowiadają się intensywnie i Pole Danceowo! Odpoczywajcie i nabierajcie sił, bo w 2020 zapowiada się wyjątkowo!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *