fbpx

EXOTIC POLE – ZAJĘCIA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

Pole Dance na najwyższym poziomie

Exotic pole zwany również exotic flow to zajęcia choreograficzne przy rurce. W Pole Star Academy skupiamy się przede wszystkim na nauce płynnych, zmysłowych ruchów. Na treningach uczymy także obrotów, piruetów, figur i tricków typowych dla Exotic. Choć zajęcia największą popularnością cieszą się wśród kobiet, zapraszamy serdecznie również mężczyzn, którzy chcą nauczyć się zmysłowych, sensualnych ruchów i różnorodnych tricków przy rurze.

Taniec na rurze w butach na wysokim obcasie

Na zajęciach exotic pole uczestnicy trenują w butach na wysokim obcasie oraz platformie, potocznie zwanych butami typu „szklanki”. Na początku swojej przygody możesz tańczyć bez butów – w skarpetkach, bądź na boso. Warto pamięć jednak o tym, że w butach na wysokim obcasie wszystkie figury i ruchy wykonuje się lepiej i zdecydowanie łatwiej. Podeszwa tych butów zapewnia dużą stabilność, dzięki czemu łatwiej wykonywać skomplikowane figury. Na zajęciach z exotic pole obowiązkowe jest posiadanie ochraniaczy na kolana. 

Poczuj się pięknie i zmysłowo dzięki exotix flow

Zajęcia z exotic flow to propozycja dla kobiet, które chcą się poczuć pięknie, zmysłowo i seksownie. Podczas warsztatów nauczysz się podstaw tańca na rurze w obcasach oraz poznasz wiele tricków, które poprawią Twoją sprawność fizyczną i gibkość, a także pozytywnie wpłyną na Twoją samoocenę i dobre samopoczucie oraz zwiększą świadomość własnego ciała. Exotic flow jest łatwiejszy i bardziej widowiskowy niż pole dance, głównie ze względu na elementy taneczne i seksowną choreografię, które nie wymają dużej siły. Większość figur i ruchów tanecznych odbywa się na podłodze i obok rurki. Dlatego też ten rodzaj tańca polecany jest również dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tańcem na rurze.

Nauka exotic dance dla początkujących i zaawansowanych

W naszej szkole zajęcia są podzielone na różne poziomy zaawansowania. Odnajdą się u nas zarówno kobiety, które dopiero rozpoczynają przygodę z exotic, jak i te bardziej doświadczone. Przed każdą aktywnością fizyczną należy wykonać porządną rozgrzewkę i rozciąganieExotic flow skupia się głównie na elementach choreografii na podłodze, a także poruszania się wokół drążka. Na etapie początkowym nie są wymagane pozycje na rurze.
Na zajęciach exotic tricks nauczymy Cię charakterystycznych dla stylu przeróżnych trików, ruchów, przejść czy skoków. Dzięki tym zajęciom poczujesz się niezwykle kobieco i zmysłowo. Zyskasz również pewność siebie i odkryjesz swoje ciało na nowo.