fbpx

Exotic pole

Pole Dance na najwyższym poziomie

W Pole Star Academy prowadzimy zajęcia z exotic pole oraz exotic tricks. Exotic pole, zwany również exotic flow, to zajęcia choreograficzne przy rurce. Na tych treningach skupiamy się na nauce płynnych, zmysłowych ruchów. Uczymy także obrotów, piruetów oraz figur i trików typowych dla Exotic. 

Taniec na rurze w butach na wysokim obcasie

Na zajęciach exotic pole uczestnicy trenują w butach typu „szklanki” na wysokim obcasie oraz platformie. Na początku swojej przygody możesz tańczyć bez butów – w skarpetkach bądź na boso. Warto pamięć jednak o tym, że w butach na wysokim obcasie wszystkie figury i ruchy wykonuje się lepiej, i zdecydowanie łatwiej. Podeszwa tych butów zapewnia dużą stabilność, dzięki czemu łatwiej wykonywać skomplikowane figury. Na zajęciach z exotic pole obowiązkowe jest posiadanie ochraniaczy na kolana. 

Exotic flow czy exotic tricks?

W naszej szkole zajęcia są podzielone na różne poziomy zaawansowania. Odnajdą się u nas zarówno kobiety, które dopiero rozpoczynają przygodę z exotic, jak i te bardziej doświadczone. Przed każdą aktywnością fizyczną należy wykonać porządną rozgrzewkę i rozciąganie. Exotic flow skupia się głównie na elementach choreografii na podłodze, a także poruszania się wokół drążka. Na etapie początkowym nie są wymagane pozycje na rurze.
Na zajęciach exotic tricks nauczymy cię charakterystycznych dla stylu przeróżnych trików, ruchów, przejść czy skoków. Dzięki tym zajęciom poczujesz się niezwykle kobieco i zmysłowo. Zyskasz również pewność siebie i odkryjesz swoje ciało na nowo.