fbpx

HIGH HEELS – TANIEC NA SZPILKACH

Pole Dance na najwyższym poziomie

High heels to nic innego, jak taniec na szpilkach. Zapraszamy na zajęcia, na których nauczysz się nie tylko tańczyć na wysokich obcasach, ale również poruszać się w nich z gracją, lekkością i pewnością siebie. Podczas zajęć poznasz zmysłowe ruchy zaczerpnięte z takich stylów, jak np. vouging, dancehall oraz sexy dance. W choreografiach tworzonych dla high heels łączymy również podstawy tańca latynoskiego, towarzyskiego i jazzowego z elementami hip-hopu, a nawet tańca brzucha. Jeśli zatem chcesz tańczyć niczym Beyonce, zapisz się na zajęcia już dziś. Zapraszamy!

Taniec na wysokich obcasach dla kobiet i mężczyzn

Taniec na szpilkach, czyli high heels to zajęcia, które coraz większym powodzeniem cieszą się również wśród mężczyzn. Dlatego na nasze zajęcia zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, płci, umiejętności tanecznych czy predyspozycji. Podczas zajęć obowiązuje ubiór w luźnym stylu, który nie krępuje ruchów, np. legginsy, t-shirt. Do tańca high heels wybierz obuwie na cienkiej szpilce o wysokości 8 – 11 cm z odpowiednią stabilizacją kostki. Miłośników zdecydowanie wyższych obcasów zapraszamy również na zajęcia exotic pole, czyli tańca na rurze na bardzo wysokich obcasach i platformie.

Poznaj sekrety chodzenia na obcasach i wyrzeźbij sylwetkę

Poruszanie się i tańczenie na szpilkach to nie tylko doskonała zabawa. Podczas zajęć wzmacniasz mięśnie pośladków, ud oraz brzucha. Regularne ćwiczenia pomogą Ci wyrzeźbić jędrną, smukłą i seksowną sylwetkę. Podczas zajęć nauczysz się nie tylko tańca, ale również tego jak np. trzymać prawidłową postawę ciała, aby poruszać się pewnie i z gracją. Na zajęcia zapraszamy zarówno osoby początkujące, które nie chodzą na co dzień na szpilkach, jak i osoby, dla których poruszanie się na wysokich obcasach nie sprawia większych trudności. Gwarantujemy doskonałą zabawę, mnóstwo dobrej muzyki i pobudzające zmysły choreografie.

Zajęcia prowadzimy dla osób pełnoletnich.