fbpx

INSTRUKTORKI

Pole Dance na najwyższym poziomie

KAROLINA SZWEDZIŃSKA
Założycielka Pole Star Academy. Z tańcem związana od przedszkola. Przez kilkanaście lat spróbowała wielu styli tanecznych od tańca współczesnego przez hip hop kończąc na dancehall’u i twerk’u. Pewnego dnia postanowiła spróbować swoich sił na rurce i tak Pole Dance nakręca jej życie od ponad 6 lat. Najbliższe jej sercu są siłówki, szpagaty i Exotic Pole, który jest jej drugą miłością zaraz po kotach. Opracowała również program zajęć z TwerkZotic, czyli połączenie exoticowego flow i floorworku z twerkiem. W 2018 roku zadebiutowała na scenie Esensai Championship w kategorii exotic amator. Finalistka Vertical Fit Championship 2018 II Ogólnopolskich Zawodów PinUp Pole Dance Studio 2018 oraz Pole Dance Fever 2019. Karolina uwielbia się rozwijać, dlatego od lat uczestniczy w licznych warsztatach oraz szkoleniach, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Uwielbia oglądać zmęczone i szczęśliwe twarze swoich kursantek, dlatego przygotujcie się na niezły wycisk i super zabawę. W jej słowniku nie istnieją słowa „nie dam rady”. Uważa, że ciężka praca i czas to klucz do osiągnięcia wyznaczonego celu. Karolina jest również certyfikowanym instruktorem fitness oraz trenerem personalnym, dlatego podczas zajęć przykłada dużą wagę do budowania siły oraz nauczania świadomości ciała.

Karo prowadzi zajęcia Pole Dance, Exotic Pole.

MAŁGOSIA STROKA
Sport towarzyszy jej od dzieciństwa, od najmłodszych lat trenowała lekkoatletykę dokładnie sprint. Gosia jest certyfikowany instruktorem fitness i aqua aerobiku. Pole Dance skradł jej serce 5 lat temu, już po pierwszym treningu wiedziała, że to miłość od pierwszego zakręcenia. Pole dance kocha za różnorodność treningu, za to, że może być delikatna, zmysłowa a zarazem silna. Najbliższe jej sercu są siłowe, dynamiczne tricki i combosy. Półtorej roku temu została instruktorem i od tego czasu zaraża swoją pasją innych, największą radość sprawiają jej sukcesy jej kursantek i ich szczęśliwe miny. W 2019 roku, postanowiła przełamać swoje strachy i wzięła udział w Mistrzostwach Polski IPSF w kategorii art semi- pro. Małgosia szkoliła się między innymi u Patryka Rybarskiego, Kamy Nienaltowskiej, Bereniki Nienadowskiej – Krajewskiej oraz Karoliny Sobieraj. Prywatnie kocha kociaki, jednorożce i adrenalinę. Właścicielka Kawasaki Er6 .
Gosia prowadzi zajęcia Pole Dance.
NIKOLA TUŁOWIECKA
Przygodę ze sportem zaczęła kilka lat temu od jogi, która stała się początkiem miłości do aktywności. 4 lata temu poszła na pierwsze zajęcia pole dance i przepadła całkowicie. Od tamtej pory stale się rozwija i jeździ na warsztaty rurkowe.
Szkoliła się między innymi u Malwiny GS, Magdaleny Karasińskiej, Agaty Jarzębowskiej, Olgi Baidyuk, Kiry Noire, Slavy Ruza czy Phoenix Kazree. Finalistka ogólnopolskich zawodów Sensual Championship 2018 oraz International PinUp Pole Dance Competition 2019 i 2020.
Największą radość w treningach sprawia jej kręcenie kombinacji na spinie i exotic. Udowadnia, że mimo braku tanecznej przeszłości zdecydowanie da się nauczyć tańczyć.
Prywatnie pracuje jako dietetyk, jest wielką kociarą, fanką tatuaży i oczywiście… dobrego jedzonka.
Nikola prowadzi zajęcia Pole Dance, Exotic oraz zajęcia z Rozciągania.

MARTA CZERNICKA
Marta jest pięknym przykładem, że nie trzeba być wcześniej sportowcem by wymiatać na rurce, ze sportem nie łączyło mnie zbyt wiele, dopóki nie poszła na pierwsze zajęcia Pole Dance .Jak mówi Marta to była miłość od pierwszego treningu. Teraz jej życie kręci się wokół rurki (dosłownie 😉). 
Marta uwielbia brać udział w warsztaty, uczyć się nowych rzeczy i stale się rozwijać. Szkoliła się między innymi u Magdy Karasińskiej, Martyny Dominikowskiej, Pauliny Kościewicz. W marcu ukończyła kurs instruktorski – Iron Instructor Course, gdzie szkoliła się pod okiem Iron Izy, Marty Stachowicz, Nikoli Drożdż i Janka Boreckiego.

Największa frajdę na zajęciach sprawia jej dynamika, siłówki, no i oczywiście exotic 😊a najlepszy trening to ten zakończony tabatką, gdy wychodzi z sali obolała i zlana potem  🙂

Z zawodu jest inżynierem elektrotechniki i na co dzień pracuję w biurze projektowym. Kocha pizzę (zawsze w towarzystwie dobrego piwka), kryminały Remigiusza Mroza i niedzielne leniuchowanie przy „Przyjaciołach”.

Marta prowadzi zajęcia Pole Dance dla początkujących oraz zajęcia Exotic.