fbpx
Kapitańska 3a/3, Szczecin
+48 512 200 160
polestar.academy.szczecin@gmail.com

INSTRUKTORKI

Pole Dance na najwyższym poziomie

KAROLINA SZWEDZIŃSKA
Założycielka Pole Star Academy. Z tańcem związana od przedszkola. Przez kilkanaście lat spróbowała wielu styli tanecznych od tańca współczesnego przez hip hop kończąc na dancehall’u i twerk’u. Pewnego dnia postanowiła spróbować swoich sił na rurce i tak Pole Dance nakręca jej życie od ponad 6 lat. Najbliższe jej sercu są siłówki, szpagaty i Exotic Pole, który jest jej drugą miłością zaraz po kotach. Opracowała również program zajęć z TwerkZotic, czyli połączenie exoticowego flow i floorworku z twerkiem. W 2018 roku zadebiutowała na scenie Esensai Championship w kategorii exotic amator. Finalistka Vertical Fit Championship 2018 II Ogólnopolskich Zawodów PinUp Pole Dance Studio 2018 oraz Pole Dance Fever 2019. Karolina uwielbia się rozwijać, dlatego od lat uczestniczy w licznych warsztatach oraz szkoleniach, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Uwielbia oglądać zmęczone i szczęśliwe twarze swoich kursantek, dlatego przygotujcie się na niezły wycisk i super zabawę. W jej słowniku nie istnieją słowa „nie dam rady”. Uważa, że ciężka praca i czas to klucz do osiągnięcia wyznaczonego celu. Karolina jest również certyfikowanym instruktorem fitness oraz trenerem personalnym, dlatego podczas zajęć przykłada dużą wagę do budowania siły oraz nauczania świadomości ciała.

Karo prowadzi zajęcia Pole Dance, Exotic Pole.
PATRYCJA PUSZKAREK
Studentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku wychowania fizycznego. Od najmłodszych lat związana z tańcem. Uczęszczała do Ogniska Baletowego w Szczecinie, Prywatnej Szkoły Baletowe Dance Passion, Klubu Tańca Szyk Szczecin oraz Szkoły Tańca IMPACT w Szczecinie. Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych w stylach takich jak jazz, taniec współczesny, taniec klasyczny. Z Pole Dance związana od 2017 roku. W listopadzie 2018 roku uzyskała uprawnienia instruktorskie Basic Pole Dance PFAPA. Zajęła 6. miejsce na Mistrzostwach Polski Artistic Pole IPSF 2019 a dwa miesiące później pierwsze miejsce na zawodach Pole Dance Fever w kategorii.
Pole Art Amator. Zawsze uśmiechnięta, energiczna, z głową pełną pomysłów. W tańcu najważniejsze są dla niej emocje. Każda choreografia powstaje pod wpływem pewnego impulsu, pokazuje to, co aktualnie leży jej na sercu. Jej drugą miłością po Pole Dance jest streching.


Pati prowadzi zajęcia Pole Dance, Pole Kids oraz Streching.
MAŁGOSIA STROKA
Sport towarzyszy jej od dzieciństwa, od najmłodszych lat trenowała lekkoatletykę dokładnie sprint. Gosia jest certyfikowany instruktorem fitness i aqua aerobiku. Pole Dance skradł jej serce 5 lat temu, już po pierwszym treningu wiedziała, że to miłość od pierwszego zakręcenia. Pole dance kocha za różnorodność treningu, za to, że może być delikatna, zmysłowa a zarazem silna. Najbliższe jej sercu są siłowe, dynamiczne tricki i combosy. Półtorej roku temu została instruktorem i od tego czasu zaraża swoją pasją innych, największą radość sprawiają jej sukcesy jej kursantek i ich szczęśliwe miny. W 2019 roku, postanowiła przełamać swoje strachy i wzięła udział w Mistrzostwach Polski IPSF w kategorii art semi- pro. Małgosia szkoliła się między innymi u Patryka Rybarskiego, Kamy Nienaltowskiej, Bereniki Nienadowskiej – Krajewskiej oraz Karoliny Sobieraj. Prywatnie kocha kociaki, jednorożce i adrenalinę. Właścicielka Kawasaki Er6