fbpx

TWERK

Pole Dance na najwyższym poziomie

Twerk to taniec w którym rytm, energia i ruch spotykają się w jednym ekscytującym połączeniu! Nasze profesjonalne zajęcia twerku w Szczecinie to doskonała okazja do odkrycia swojego ciała na nowo, kształtowania sylwetki i jednoczesnego doświadczania radości z tańca.

Wyjątkowa Ekspresja Ciała

Twerk to nie tylko taniec – to forma wyjątkowej ekspresji ciała, która pozwala wyrazić swoją indywidualność i połączyć się z rytmem muzyki w unikalny sposób. Podczas zajęć z Twerku nauczysz się jak zmysłowo poruszać biodrami, opanujesz izolacje i płynne ruchy biodrami, nauczysz się fal i wielu innych kobiecych ruchów.

Kształtowanie Sylwetki i Kobiecości

Twerking to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały trening dla mięśni dolnej partii ciała. Ćwiczenia te pomagają w kształtowaniu sylwetki, poprawie elastyczności i zwiększeniu siły mięśniowej. Podczas zajęć z Twerku w Pole Star Academy spalisz setki kalorii, poczujesz się niezwykle kobieco i zmysłowo!

Idealne Uzupełnienie dla High Heels i Dancehallu

Twerk to świetne uzupełnienie zajęć High Heels i Dancehallu, pomagając rozwijać koordynację, siłę i elastyczność. Kombinacja tych stylów tańca zapewnia kompleksowy trening, który sprawi, że poczujesz się pewnie i zmysłowo na parkiecie, a Twój styl z pewnością nabierze pazura i sprawi, że stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny.

Nasze zajęcia twerku to nie tylko nauka tańca, ale także okazja do nawiązania nowych znajomości. W Pole Star Academy stawiamy przede wszystkim na świetną zabawę, budowanie pewności siebie, wsparcie i wzajemną motywacje. Wszystkie zajęcia w Pole Star Academy odbywają się w atmosferze pozytywnej motywacji i akceptacji. Bez względu na poziom zaawansowania czy umiejętności taneczne, każdy uczestnik może poczuć się komfortowo i swobodnie.