fbpx

POLE DANCE

Pole Dance na najwyższym poziomie

POLE DANCE

polestar academy szczecin malowanieswiatlem 001 1 1024x717

Pole dance to nowoczesne połączenie tańca i akrobatyki na drążku pionowym. Na zajęciach Pole Dance nauczysz się pięknych figur, obrotów i kombinacji na rurce. Zajęcia prowadzimy na 5 poziomach zaawansowania: poziom początkujący dla osób, które dopiero zaczynają swoje przygodę z Pole Dance, podstawowym, średnio-zaawansowanym, zaawansowany oraz master.
Naukę rozpoczynamy od podstawowych obrotów oraz podstawowych figur, stopniowo nauczymy Cię „współpracy” z rurą. Z treningu na trening staniesz się coraz silniejsza a my będziemy wprowadzać coraz trudniejsze figury. Zajęcia urozmaicone są o ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, dzięki którym dodatkowo pracujemy nad sylwetką.
Dzięki treningom Pole Dance ujędrni się Twoje ciało, wymodelujesz sylwetkę oraz zmieni się Twoja podstawa ciała, poczujesz się pewniejsza siebie i sexy. Odstresujesz się, oderwiesz od rzeczywistości i spędzisz cudowny czas w babskim gronie.

Aby rozpocząć swoją przygodę z Pole Dance nie musisz być wysportowana, nie musisz mieć silnych rąk, szpagaty i rozciągnięcie też nie są Ci potrzebne, o wszystko zadba nasza wykwalifikowana kadra, która pomoże Ci i zmotywuję do osiągnięcia wyznaczonych celów.

W naszej szkole oferujemy zajęcia pole dance na najwyższym poziomie. Pole dance to nowoczesne połączenie tańca i akrobatyki na drążku pionowym. Na zajęciach nauczysz się figur, obrotów i kombinacji na rurce. Zajęcia prowadzimy na 5 poziomach zaawansowania:

  • poziom początkujący,
  • poziom podstawowy,
  • poziom średnio zaawansowany,
  • poziom zaawansowany,
  • poziom master.