fbpx

POLE DANCE

Pole Dance na najwyższym poziomie

POLE DANCE

Pole dance to nowoczesne połączenie tańca i akrobatyki na drążku pionowym. Na zajęciach Pole Dance nauczysz się pięknych figur, obrotów i kombinacji na rurce.  Naukę rozpoczynamy od podstawowych obrotów oraz figur, stopniowo wprowadzając Cię w świat pole dance. Krok po kroku pokażemy Ci, jak „współpracować” z rurą. Dzięki naszym wskazówkom, determinacji i regularnym treningom, staniesz się pewniejsza siebie, świadoma swojego ciała i silniejsza, co pozwoli Ci na wykonywanie bardziej skomplikowanych tricków na rurze. Nieważne czy jesteś wysoka czy niska, szczupła, czy masz pełniejsze kształty. Zapraszamy na zajęcia wszystkie kobiety niezależnie od wieku. A jeśli wstydzisz się lub nie lubisz chodzić na zajęcia sama, zaproś na trening koleżankę, siostrę, mamę lub przyjaciółkę.

Pole dance błędnie kojarzony jest z tańcem erotycznym. W rzeczywistości polega on głównie na wszechstronnym treningu siłowym, poprawie zwinności i sprawności fizycznej. Tą dyscyplinę sportową mogą uprawiać osoby w różnym wieku, również dzieci. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć pole dance dla dzieci, na który zapraszamy młodzież w wieku szkolnym.

Wzmocnij mięśnie i zyskaj seksowną sylwetkę

Zajęcia z pole dance opierają się głównie na sile własnych mięśni, dlatego program treningów urozmaicamy również ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi. W ten sposób nie tylko ujędrnisz swoje ciało i wzmocnisz mięśnie, ale również wymodelujesz swoją sylwetkę. Większa siła, pozwoli ci na wykonywanie bardziej skomplikowanych chwytów, tricków i pozycji na rurze. Dzięki treningom Pole Dance zmieni się również Twoja podstawa ciała, poczujesz się pewniejsza siebie i sexy. Odstresujesz się, oderwiesz od rzeczywistości i spędzisz cudowny czas w babskim gronie.

Pole dance dla początkujących i zaawansowanych

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem na rurze? A może masz już jakieś doświadczenie z pole dance? Zapisz się na zajęcia i w zależności od swoich umiejętności, wybierz jeden z pięciu poziomów zaawansowania. Do wyboru są:

  • poziom początkujący,
  • poziom podstawowy,
  • poziom średnio zaawansowany,
  • poziom zaawansowany,
  • poziom master.

Aby rozpocząć swoją przygodę z Pole Dance nie musisz być wysportowana, nie musisz mieć silnych rąk, szpagaty i rozciągnięcie też nie są Ci potrzebne. W każdej grupie trenujesz pod czujnym okiem doświadczonych instruktorek. To one nauczą Cię jak poprawnie wykonywać figury na drążku, skorygują błędy i zadbają o bezpieczeństwo podczas zajęć, aby nie nabawić się kontuzji. Nasza wykwalifikowana kadra, pomoże Ci i zmotywuje do osiągnięcia wyznaczonych celów.