fbpx
Kapitańska 3a/3, Szczecin
+48 512 200 160
polestar.academy.szczecin@gmail.com

ZAJĘCIA

Pole Dance na najwyższym poziomie

POLE DANCE

polestar academy szczecin malowanieswiatlem 001 1 1024x717

Pole dance to nowoczesne połączenie tańca i akrobatyki na drążku pionowym. Na zajęciach Pole Dance nauczysz się pięknych figur, obrotów i kombinacji na rurce. Zajęcia prowadzimy na 5 poziomach zaawansowania: poziom początkujący dla osób, które dopiero zaczynają swoje przygodę z Pole Dance, podstawowym, średnio-zaawansowanym, zaawansowany oraz master.
Naukę rozpoczynamy od podstawowych obrotów oraz podstawowych figur, stopniowo nauczymy Cię „współpracy” z rurą. Z treningu na trening staniesz się coraz silniejsza a my będziemy wprowadzać coraz trudniejsze figury. Zajęcia urozmaicone są o ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, dzięki którym dodatkowo pracujemy nad sylwetką.
Dzięki treningom Pole Dance ujędrni się Twoje ciało, wymodelujesz sylwetkę oraz zmieni się Twoja podstawa ciała, poczujesz się pewniejsza siebie i sexy. Odstresujesz się, oderwiesz od rzeczywistości i spędzisz cudowny czas w babskim gronie.

Aby rozpocząć swoją przygodę z Pole Dance nie musisz być wysportowana, nie musisz mieć silnych rąk, szpagaty i rozciągnięcie też nie są Ci potrzebne, o wszystko zadba nasza wykwalifikowana kadra, która pomoże Ci i zmotywuję do osiągnięcia wyznaczonych celów.

EXOTIC

polestar academy szczecin malowanieswiatlem 005 2 717x1024

W Pole Star Academy prowadzimy zajęcia z Exotic Flow oraz Exotic Tricks. Exotic Flow to zajęcia choreograficzne przy rurce dla każdej kobiety. Na tych zajęciach skupiamy się na nauce płynnych, zmysłowych ruchów, nauce obrotów, piruetów oraz tricków typowych dla Exotic. Dzięki tym zajęciom na nowo odkryjesz w sobie kobiecość, zyskasz większą pewność siebie i poczujesz się sexy ! Zajęcia prowadzone są w butach typu „szklanki” na wysokim obcasie oraz platformie ( na początku swojej przygody śmiało można tańczyć bez butów), warto zabrać ze sobą ochraniacze na kolana. W Pole Star Academy zajęcia Exotic Flow zostały podzielone na różne poziomy zaawansowania, zarówno dla osób taniec mają we krwi, jak i tych, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tańcem.
Zajęcia Exotic Tricks to zajęcia na których uczymy się charakterystycznych dla stylu Exotic tricków, przejść, skoków itp.

ROZCIĄGANIE

polestar academy szczecin malowanieswiatlem 002 1 1024x724

Streching – to zajęcia mające na celu uelastycznić mięśnie, zwiększyć mobilność , wspomóc regenerację oraz przygotować ciało do takich pozycji jak szpagat, sznurek czy mostek. Zajęcia z rozciągania są bardzo dobrym treningiem uzupełniającym do zajęć Pole Dance, dzięki rozciąganiu mięśnie stają się bardziej elastyczne co zmniejsza ryzyko kontuzji. Streching polecamy również osobą, które spędzają wiele godziny w pozycji siedzącej lub stojącej, które często cierpią na przykurcze oraz problemy z kręgosłupem.

POLE KIDS & TEENS

69399452 965953180463569 896605037566885888 n 1024x858

Zajęcia Pole Dance dla dzieci i młodzieży to połączenie tańca, gimnastyki oraz akrobatki. W Pole Star Academy Twoja pociecha nauczy się podstaw tańca, rytmiki, baletu, nauczy się podstawowych figur gimnastycznych takich jak szpagat czy mostek. Odkryje pasję i rozładuje niezliczone pokłady energii. Tak urozmaicone zajęcia sportowe bardzo pozytywnie wpłyną na rozwój fizyczny Twojego dziecka. W programie znajdują się ćwiczenia wzmacniające, rozciągające zaczerpnięte z gimnastyki sportowej i artystycznej, a także elementy tańca klasycznego i współczesnego. Oprócz nauki figur na drążku pionowym będziemy pracować nad koordynacją wzrokowo-ruchową zapewniając Twojemu dziecku świetną zabawę. Naszym głównym celem jest w bezpieczny i przyjazny sposób pokazać dziecku, że sport jest świetną zabawa.