fbpx

ZAJĘCIA TANECZNE I AKROBATYCZNE NA RURZE – POLE STAR ACADEMY ZE SZCZECINA

Pole Dance na najwyższym poziomie

POLE DANCE

W Pole Star Academy prowadzimy zajęcia z tańca na rurze dla osób w różnym wieku. W ofercie posiadamy m.in. pole dance, exotic pole, czy high heels. Zapraszamy serdecznie zarówno kobiety, jak i mężczyzn niezależnie od posiadanych umiejętności. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, pod okiem doświadczonych instruktorek, dla których taniec jest prawdziwą pasją. Możesz zapisać się do jednej z grup o różnym stopniu zaawansowania, od początkującego, aż po poziom master. Dlatego też nie musisz mieć wcześniejszego przygotowania lub doświadczenia tanecznego, ani akrobatycznego – wszystkiego Cię nauczymy. Dla zainteresowanych oferujemy również zajęcia pole dance dla dzieci w wieku szkolnym.

Nabierz pewności siebie i odkryj swoją zmysłowość

Regularne treningi pozwolą Ci nie tylko nauczyć się podstaw tańca na rurze lub tricków, ale również wzmocnić mięśnie, wymodelować sylwetkę, poprawić koordynację ruchową i skorygować błędy postawy. Stopniowo nabierzesz również pewności siebie, nauczysz się prawidłowo i stabilnie chodzić na szpilkach, dzięki czemu poczujesz się bardziej seksownie i uwolnisz pokłady kobiecości w swoim ciele. Zajęcia w Pole Star Academy to również świetna zabawa w doborowym towarzystwie i mnóstwo spalonych kalorii.

Jakie zajęcia wybrać?

Uwielbiasz trening siłowy i chcesz nauczyć się efektownych pozycji na rurze? Zapraszamy zatem na zajęcia z tradycyjnego pole dance, który zawiera w sobie elementy akrobatyki, tańca i fitnessu. Jeśli natomiast wolisz więcej tańca i „swobody” ruchów, idealne dla Ciebie będą treningi z exotic pole. Tutaj nauczysz się efektownych tricków, figur i piruetów połączonych ze zmysłowym tańcem przy rurze, a to wszystko na wysokich obcasach. Jeśli lubisz buty na szpilkach to spróbuj także zajęć high heels, gdzie nauczysz się nie tylko tańczyć na szpilach, ale również w nich chodzić.