fbpx

Zajęcia pole dance

Pole Dance na najwyższym poziomie

POLE DANCE

polestar academy szczecin malowanieswiatlem 001 1 1024x717

Pole dance to nowoczesne połączenie tańca i akrobatyki na drążku pionowym. Na zajęciach Pole Dance nauczysz się pięknych figur, obrotów i kombinacji na rurce. Zajęcia prowadzimy na 5 poziomach zaawansowania: poziom początkujący dla osób, które dopiero zaczynają swoje przygodę z Pole Dance, podstawowym, średnio-zaawansowanym, zaawansowany oraz master.
Naukę rozpoczynamy od podstawowych obrotów oraz podstawowych figur, stopniowo nauczymy Cię „współpracy” z rurą. Z treningu na trening staniesz się coraz silniejsza a my będziemy wprowadzać coraz trudniejsze figury. Zajęcia urozmaicone są o ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, dzięki którym dodatkowo pracujemy nad sylwetką.
Dzięki treningom Pole Dance ujędrni się Twoje ciało, wymodelujesz sylwetkę oraz zmieni się Twoja podstawa ciała, poczujesz się pewniejsza siebie i sexy. Odstresujesz się, oderwiesz od rzeczywistości i spędzisz cudowny czas w babskim gronie.

Aby rozpocząć swoją przygodę z Pole Dance nie musisz być wysportowana, nie musisz mieć silnych rąk, szpagaty i rozciągnięcie też nie są Ci potrzebne, o wszystko zadba nasza wykwalifikowana kadra, która pomoże Ci i zmotywuję do osiągnięcia wyznaczonych celów.

W naszej szkole oferujemy zajęcia pole dance na najwyższym poziomie. Pole dance to nowoczesne połączenie tańca i akrobatyki na drążku pionowym. Na zajęciach nauczysz się figur, obrotów i kombinacji na rurce. Zajęcia prowadzimy na 5 poziomach zaawansowania:

  • poziom początkujący,
  • poziom podstawowy,
  • poziom średnio zaawansowany,
  • poziom zaawansowany,
  • poziom master.

Pole dance dla początkujących

polestar academy szczecin malowanieswiatlem 005 2 717x1024

W naszej szkole prowadzimy zajęcia pole dance dla początkujących. Naukę rozpoczynamy od podstawowych obrotów i figur. Treningi z nami sprawią, że będziesz silniejsza i sprawniejsza. Z lekcji na lekcję będziemy wprowadzać coraz trudniejsze figury.

Zajęcia urozmaicone są ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi. Dzięki treningom ujędrni się Twoje ciało i wymodeluje sylwetka. Pole dance sprawi, że nabierzesz pewności siebie. Nie martw się, jeśli wcześniej nie miałaś styczności z tańcem na rurze. O wszystko zadba nasza wykwalifikowana kadra, która pomoże osiągnąć wyznaczone cele.

Jakie zajęcia oferujemy?

polestar academy szczecin malowanieswiatlem 002 1 1024x724

Oferujemy głównie zajęcia pole dance, ale również rozciąganie, exotic pole i zajęcia dla dzieci. Rozciąganie doskonale przygotuje do tańca na rurze, a także do wykonywania takich pozycji, jak szpagat. Pole dance dla dzieci i młodzieży to zajęcia, które łączą m.in. taniec i gimnastykę. Exotic pole zaś to zajęcia w butach na wysokim obcasie. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszych zajęć.

69399452 965953180463569 896605037566885888 n 1024x858