fbpx

POLE DANCE DLA DZIECI

Pole Dance na najwyższym poziomie

Pole dance dla dzieci to gwarancja doskonałej zabawy dla dzieci w każdym wieku. Łączący w sobie elementy akrobatyki, gimnastyki i tańca, doskonale sprawdza się do rozładowania niespożytych pokładów dziecięcej energii. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się systematyczności, nabrało gibkości, pewności siebie i świadomości własnego ciała, a przy tym świetnie się bawiło, zapisz je na zajęcia z pole dance dla dzieci. W Pole Star Academy uczymy nie tylko podstaw baletu i tańca, ale również podstawowych figur gimnastycznych, takich jak np. szpagat czy mostek. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach o różnym stopniu zaawansowania.

Zajęcia sportowe dla dzieci w wieku szkolnym

Aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego rozwoju każdego człowieka, a szczególnie dzieci i nastolatków. Dlatego warto, aby dziecko już od najmłodszych lat uczęszczało na zajęcia sportowe. Pole dance to doskonały pomysł na zajęcia pozalekcyjne, który zyskuje coraz większą popularność w Polsce i na świecie. Nasi podopieczni pod czujnym okiem instruktorek wykonują m.in. ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, zaczerpnięte z gimnastyki artystycznej i sportowej. Nie brakuje również elementów z tańca klasycznego czy współczesnego. Zajęcia pole dance dla dzieci odbywają się na drążku pionowym, ale również pracujemy nad koordynacją wzrokowo-ruchową. Twoje dziecko nauczy się wielu figur i postaw.

Zajęcia na drążku w niewielkich grupach w doskonałej atmosferze

Lekcje u nas z pewnością spodobają się każdemu dziecku, które uwielbia ruch i nowe wyzwania. Pole dance to zajęcia podczas, których dzieci mają możliwość wykazania się np. podczas wspinania się na drążek, co uwielbiają. Chcemy pokazać Twojemu dziecku, że sport jest świetną zabawą. Co ważne, Twoja pociecha rozwinie kreatywność, nauczy się cierpliwości, a także pracy z innymi. Nasze instruktorki posiadają wszelkie kwalifikacje niezbędne do pracy z dziećmi, co potwierdzają niezliczone kursy i szkolenia. Podczas zajęć cierpliwie tłumaczą, pokazują ćwiczenia i doskonale motywują najmłodszych, służąc jednocześnie pomocą i wsparciem.

W naszej ofercie mamy także zajęcia dla dorosłych. Dużą popularnością cieszy się pole dance, exotic pole czy rozciąganie, na które serdecznie zapraszamy.