fbpx

Jakie buty wybrać na zajęcia High Heels ?

Pole Dance na najwyższym poziomie

Jakie buty wybrać na zajęcia High Heels ?

high heels Szczecin

Czas najwyższy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru butów na zajęcia high heels. Dla wszystkich pasjonatek tańca na szpilkach, przygotowałyśmy praktyczny przewodnik, która ułatwi podjęcie decyzji. Jeśli wybierasz się na zajęcia High Heels w Szczecinie to przede wszystkiem należy pamiętać, że najlepszym wyborem na zajęcia High Heels będą buty typu open teo. 

Pamiętaj, że podczas tańca najważniejszy jest Twój komfort, dlatego jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z High Heels nie wybieraj zbyt wysokich butów,  najbardziej optymalna będzie wysokość 7-10 cm. Buty do High Heels nie powinny mieć platformy , buty bez platformy są bardziej giętkie, dzięki czemu łatwiej jest zadbać o linie stóp, zapewniają też większą kontrolę w tańcu. 

Jeśli chodzi o obcas najlepiej sprawdzą się klasyczne szpilki, nie wybieraj butów na słupku czy szerokim obcasie – taki obcas może utrudniać wykonywanie obrotów, piruetów i innych elementów charakterystycznych dla high heels. 

Ostatnim elementem na który warto zwrócić uwagę to wsparcie kostki – wybierz buty za kostkę, dzięki czemu zapewnisz swoim kostką lepszą stabilizację a co za tym idzie  będziesz tańczyć z większym komfortem. 

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z high heels w Szczecinie, to w Pole Star Academy taniec na szpilkach trenujemy aż 5 razy w tygodniu, pod okiem 3 wspaniałych instruktorek, organizujemy też przeróżne kursy oraz warsztaty. Jeśli chcesz do Nas dołączyć pisz śmiało!

Jeśli szukasz uzupełnienia dla zajęć High Heels to w Pole Star Academy mamy największy w Szczecinie wachlarz zajęć dla kobiet! Możesz spróbować taki zajęć jak Pole Dance, Exotic czy Rozciągania, które jest idealny uzupełnieniem wszystkich zajęć tanecznych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *