fbpx

Pole Dance dla dzieci – sprawdź jak to wygląda.

Pole Dance na najwyższym poziomie

Pole Dance dla dzieci – sprawdź jak to wygląda.

Już w czwartek 12.09.2019 o godzinie 17:00 zapraszamy na lekcje próbna Pole Dance dla dzieci. W trakcie lekcji próbnej rodzice będą mogli się przekonać jak wyglądają zajęcia, poznać i porozmawiać z instruktorem, oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Na zajęcia obowiązują zapisy, pod numerem telefonu 512200160, mailowo lub przez fanpage Pole Star Academy. Koszt lekcji próbnej to 35 zł.

Pole Star Academy to szkoła tańca na rurze w Szczecinie, która w swojej ofercie posiada zróżnicowaną listę zajęć zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. 

Taniec na rurze zyskuje coraz większe grono fanów, w 2017 roku Pole Dance został uznany za jedną z dyscyplin sportowych, obecnie trwają również prace i konsultacje na wprowadzeniem Pole Dance na olimpiadę.  

Zajęcia Pole Dance dla dzieci i młodzieży to połączenie tańca, gimnastyki oraz akrobatki. W Pole Star Academy stawiamy przede wszystkim na ogólny rozwój dzieci, Twoja pociecha nauczy się podstaw tańca, rytmiki, baletu, nauczy się podstawowych figur gimnastycznych takich jak szpagat czy mostek. Odkryje pasję i rozładuje niezliczone pokłady energii. 

Tak urozmaicone zajęcia sportowe bardzo pozytywnie wpłyną na rozwój fizyczny Twojego dziecka. W programie znajdują się ćwiczenia wzmacniające, rozciągające zaczerpnięte z gimnastyki sportowej i artystycznej, a także elementy tańca klasycznego i współczesnego. Oprócz nauki figur na drążku pionowym będziemy pracować nad koordynacją wzrokowo-ruchową zapewniając Twojemu dziecku świetną zabawę. Naszym głównym celem jest w bezpieczny i przyjazny sposób pokazać dziecku, że sport jest świetną zabawa. Dzięki zajęcia dzieci rozwiną swoją kreatywność, nauczą się cierpliwości, wytrwałości i pracy w grupie.

W Pole Star Academy stawiamy na najlepszych, dlatego Wasze pociechy oddajemy w ręce wykwalifikowanej instruktorki, która posiada wykształcenie baletowe oraz gimnastyczne. W trakcie lekcji próbnej, będzie możliwość obserwowania zajęć, więc jeśli mają Państwo wątpliwości zachęcamy do zapisów i wzięcia udziału, kto wie, może Państwa dziecko będzie miało okazję wystąpić na olimpiadzie?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *