fbpx

Zajęcia Mama i Dziecko.

Pole Dance na najwyższym poziomie

Zajęcia Mama i Dziecko.

Zajęcia „Mama i dziecko” to zajęcia stworzone z myślą o świeżo upieczonych mamach, które pragną rozpocząć swoją przygodę z Pole Dance lub ją kontynuować.

Bardzo często słyszymy, że młode mamy bardzo chciałyby wrócić na zajęcia, ale często nie mają z kim zostawić maluszka. Dlatego wychodzimy mamom na przeciw – możecie zabrać swoją pociechę i ćwiczyć z nami!

Program zajęć został stworzony tak, aby zapewnić wam bezpieczny powrót do formy. Będzie to mieszanka Pole Dance, Exotic oraz sporo wzmacniania i rozciągania.

Zajęcia będą obywały się w małych kameralnych grupach (max 6 osób) w godzinach porannych.

W związku z tym, że zajęcia skierowane są młodych mam, wymagane będzie zaświadczenie od lekarza potwierdzające zgodę na powrót do aktywności fizycznej, chyba, że od porodu minęło osiem miesięcy. Dzięki zajęciom „Mama i dziecko” nie tylko wrócisz do formy, ale będziesz świetnie się przy tym bawić i poznasz też inne mamy.

Zajęcia rozpoczniemy od lipca, po uzbieraniu się grupy 🙂 Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia wystarczy, że do nas napiszesz – na naszym fanpagu, maila : polestar.academy.szczecin@gmail.com lub pod numerem telefonu 512200160 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *